Katalog zboží

Dětská vlněná přikrývka Merino

Přikrývka z vlněného včesu Merino do dětské postýlky. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

Přikrývka z vlněného včesu Merino do dětské postýlky. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.
star
AKCE
star
SLEVA 4%

Vyberte si materiál

Cena s DPH 1 431,- Kč
  bez DPH 1 183,- Kč

Podrobný popis zboží

Přikrývka sestává ze dvou vrstev vlněného včesu Merino, takže přikrývka je oboustranná. Přikrývka Merino je olemovaná lemovkou z měkké bavlny. Je vhodná i pro alergiky.

  • Rozměr přikrývky do povlečení: 100x140cm
  • Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá 

Dětské přikrývky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky, spojené s dětmi. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U výrobků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění:

Varianta A: Dětské přikrývky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní ovčí vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Objednané zboží můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Výrobky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04.

Naše bavlněné povlečení máme ve velikosti manželské a jednolůžkové postele.