Francouzská vlněná přikrývka Merino prodloužená

Přikrývka z vlněného včesu Merino v prodlouženém manželském rozměru do povlečení 200x220cm. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

Přikrývka z vlněného včesu Merino v prodlouženém manželském rozměru do povlečení 200x220cm. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.
star
DOPORUČUJEME
star
SLEVA 8%

Vyberte si materiál

Cena s DPH 4 428,- Kč
  bez DPH 3 660,- Kč

Podrobný popis zboží

Přikrývka sestává ze dvou vrstev vlněného včesu Merino, takže přikrývka je oboustranná. Přikrývka Merino je olemovaná lemovkou z měkké bavlny. Je vhodná i pro alergiky.

  • Rozměr přikrývky do povlečení: prodloužených 200x220cm
  • Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá

Přikrývky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí náročné podmínky. Umí snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U přikrývek z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění:

Varianta A: Přikrývky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání přikrývky lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky v čistírně.

Objednané přikrývky můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Výrobky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04.

Doporučujeme

Naše bavlněné povlečení máme ve velikosti manželské a jednolůžkové postele.