Katalog zboží

Televizní pytel Merino barevný

Televizní pytel barevný o rozměrech 155x180cm je vyrobený z vlněného Merina, vyčesaného i do vnitřní strany. Televizní pytel se uzavírá kostěným zdrhovadlem a druky (cvoky). S televizním pytlem prožijete krásné klidné večery u krbu, televize...

star
AKCE
star
SLEVA 10%
Cena s DPH 1 441,- Kč
  bez DPH 1 191,- Kč

Podrobný popis zboží

Televizní pytel barevný o rozměrech 155x180cm je vyrobený z vlněného Merina, vyčesaného i do vnitřní strany. Televizní pytel se uzavírá kostěným zdrhovadlem a druky (cvoky).
S televizním pytlem prožijete krásné klidné večery u krbu, televize...

Televizní pytle z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U televizních pytlů z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění.

Varianta A: Televizní pytle je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Objednaný televizní pytel můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Televizní pytel si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak je vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Černá tisková kazeta pro tiskárny Canon, výtěžnost: 2500 stránek.