Vesta dvojitá bílá Merino

Vesta dvojitá ze dvou vrstev bílého vlněného včesu Merino. Dodáváme ve velikostech S-4XL. Vesta je výborným dárkem pro vaše rodiče, či blízké!!!

Vesta dvojitá ze dvou vrstev bílého vlněného včesu Merino. Dodáváme ve velikostech S-4XL.
Vesta je výborným dárkem pro vaše rodiče, či blízké!!!
star
DOPORUČUJEME

Vyberte si materiál

Cena s DPH 1 183,- Kč
  bez DPH 978,- Kč

Podrobný popis zboží

Vesta dvojitá ze dvou vrstev bílého vlněného včesu Merino. Dodáváme ve velikostech S-4XL.
Vesta je výborným dárkem pro vaše rodiče, či blízké!!!

Vesty z vlněných včesových pletenin Merino výborně snášejí i náročné podmínky. Snižují statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Tato dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U vest z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění.

Varianta A: Vesty je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04.

Doporučujeme

Černá tisková kazeta pro tiskárny Canon, výtěžnost: 2500 stránek.